RAVI kanalizacijos valiklio granulės Drill, 40 g

Pridėti prie pageidavimų

1,19 €

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje.

- +

Kaina lojalumo taškais: 5

Prekės kodas :
5906900219618
Prekinis ženklas:
KLAUSKITE APIE PREKĘ:
RAVI kanalizacijos valiklio granulės Drill, 40 g
Jūsų Laiškas sėkmingai išsiųstas
Įvyko nenumatyta klaida
Reikia daugiau informacijos?
KLAUSTI APIE PREKĘ
Apie prekę
Naudojimas
Sudėtis
Atsiliepimai (0)

Granulės su aliuminio aktyvatoriumi yra itin efektyvi priemonė sifonams ir nuotekų vamzdžiams atblokuoti. Priemonė lengvai pašalina visus nešvarumus ir pašalina nemalonius kvapus.

Naudojamas profilaktiškai kartą per savaitę, neleidžia susidaryti kamščiams sifonuose ir drenažo vamzdžiuose. Granulės neturėtų būti naudojamos sąlytyje su aliuminio detalėmis.

UFI: YRMU-G057-P009-PC09

Naudojimas: suberti priemonę į kriauklės angą arba kanalizacijo vamzdį . Įpilti apie 300ml šilto vandens ir palaukti 10 min. Nuskalauti dideliu kiekiu vandens. ĮSPĖJIMAS! NEPILTI KARŠTO VANDENS. Esant reikalui pakartoti. Laikykitės indo ar prietaiso gamintojo instrukcijų. Sudėtyje yra natrio hidroksidas.


Atsargumo priemonės: Dėmėsio! Dirgina odą ir sukelia smarkų akių dirginimą; Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje; Dėvėti apsauginius drabužius/ naudoti akių (veido) apsaugos priemones; PATEKUS ANT ODOS: nuplauti dideliu kiekiu muilo ir vandens; pasireiškus alerginei reakcijai ar sudirgimui kreiptis į gydytoją. Užterštus drabužius išskalbti prieš vėl juos apsivelkant. PATEKUS Į AKIS: kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis; pasireiškus sudirgimui kreiptis į gydytoją. SAUGOTI NUO VAIKŲ. PRARIJUS: neskatinti vėmimo. Išskalauti burną. Gerti daug vandens. Esant poreikiui skambinti į apsinuodijimų kontrolės ir informacijos biurą arba kreiptis į gydytoją. Sudėtyje yra natrio hidroksidas.

Sudėtis: Natrio hidroksidas Ingredientų sąrašas: SODIUM HYDROXIDE

Atsiliepimų nėra

Rašyti atsiliepimą
Saugiais mokėjimais rūpinasi:
Jūsų prekių kelione rūpinasi:

Rekomenduojamos prekės:

TOP prekės:

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

Naujausios peržiūrėtos prekės: