Prekių sąrašas pagal gamintoją 911


911 produkcijos asortimente rasite priemones, skirtas kūnui, veidui, galvos odai. Priemonės lengvai ir greitai įsigeria, įsiskverbia į gilius odos sluoksnius, todėl efektyviai veikia procesus ne tik odos paviršiuje, bet ir gilesniuose sluoksniuose, kas leidžia pašalinti ligos išorinius požymius bei jos priežastis. Veiksmingi 911 tepalai kūnui re...


911 produkcijos asortimente rasite priemones, skirtas kūnui, veidui, galvos odai. Priemonės lengvai ir greitai įsigeria, įsiskverbia į gilius odos sluoksnius, todėl efektyviai veikia procesus ne tik odos paviršiuje, bet ir gilesniuose sluoksniuose, kas leidžia pašalinti ligos išorinius požymius bei jos priežastis. Veiksmingi 911 tepalai kūnui rekomenduojami kaip papildomos priemonės, kovojant su sąnarių ligomis, raumenų skausmais, venų išsiplėtimu, radikulitu, pragulomis, kitomis problemomis. Asortimente rasite priemonių, kurios šildo arba vėsina, stabdo uždegiminius procesus, malšina skausmus, šalina tinimą, drėkina ir apsaugo Jūsų odą. Padeda pašalinti sumušimų, nudegimų, varikozės požymius.


Priemonės itin ekonomiškos naudojimui, jų užtenka ilgam laikui.  • Sudėtyje yra daugiau nei 40 % eterinių aliejų, įvairių žolelių ekstraktų, vitaminų, mikroelementų,

  • Isiskverbia giliai į vidinius odos sluoksnius;

  • Pasižymi antiseptinėmis, baktericidinėmis, priešuždegiminėmis ir analgetinėmis savybėmis.


Būtent todėl 911 produkcija pelnė pripažinimą daugelio vartotojų vaistinėlėse.


Asortimente rasite priemonių, kurios šildo arba vėsina, stabdo uždegiminius procesus, malšina skausmus, šalina tinimą, drėkina ir apsaugo Jūsų odą. Padeda pašalinti sumušimų, nudegimų, varikozės požymius.


„911 – Jūsų gelbėjimo tarnyba“ – tai ne iš piršto laužtas šūkis, tai tikras pagalbininkas, kuris visada gali būti šalia, kai Jums reikia skubios pagalbos.


Daugiau