Veido kaukės. Jų nauda. Kaip greitai atsistatyti po švencių

Veido kaukės. Jų nauda. Kaip greitai atsistatyti po švencių

Šventiniu periodu, didelis krūvis tenka mūsų odai. Dideliame švenčių laikotarpyje, apstu ir mūsų odai ne tokių gerų veikisnių. Pavyzdžiui: didelis įvairaus masto kiekis, persivalgymas, alkoholio vartojimas, prastas miego rėžimas, stresas, nuovargis. Visi šie veiksniai tikrai nedžiugina mūsų odos ir jai nepadeda. Todėl, ypatingai svarbu, praėjus šventiniam maratonui, didelį dėmesį paskirti savo veido odai. Ją palepinti įvairiausiomis kosmetikos priemonėmis.

Veido kaukės yra vienas lengviausių būdų per trumpą laiką pagerinti odos sveikatą ir elastingumą, kartu išsprendžiant ir įvairias odos problemas, todėl jos gali būti labai naudinga veido odos priežiūros procedūrų sudedamoji dalis. Veido kaukės gali būti pritaikytos skirtingiems veido odos tipams ir amžiaus tarpsniams. Be kita ko, jos gali drėkinti odą, skaistinti, maitinti, pagerinti porų išvaizdą ir pašalinti riebalų perteklių nuo odos. Jos yra okliuzinės, todėl padengia veido odą, aprūpindamos ją įvairiomis naudingomis medžiagomis, kurios gerina odos išvaizdą ir būklę. Veido odos kaukes ant veido užtepti tetrunka vos kelias sekundes, o palaikyti nenuvalius reikia nuo kelių iki keliolikos minučių – todėl jos yra labai paprastas ir itin naudingas natūralus veido odos priežiūros pagalbininkas, kuris ne tik gerina odos būklę, tačiau ir atpalaiduoja. Ir gražiną mūsų odą.

Elevitoje galite rasti daug veido odos kaukių, tipų bei rūšių.

Dr. Sea, 7 Days, Dizao, Absolute care, suteikia jums platų pasirinkimą rasti būtent jūsų veido odai bei odos problemoms tinkančių kaukių.

Džiaukites sveika bei prižiūrėta oda!