VASARA- basučių sezono metas

VASARA- basučių sezono metas. Juk taip patogu ir gražu avėti atvirą avalinę karštomis vasaros dienomis.Tačiau dauguma moterų nerėtai paskutinę minutę supranta, kad po šaltojo žiemos sezono mūsų pėdutės bei nagai nėra paruošti avėti basutes.Dauguma suskumba ieškotis pedikiūro paslaugų grožio salonuose. Tačiau, jeigu nepavyksta atvykti pedikiūro procedūrai, visuomet tai galite atlikti namie.

Taigi pirmiausia reikėtų pradėti nuo šiltos vonelės jūsų kojoms. Prisipilkite vonelę šilto vandens, įberkite vonios druskos, kad procedūrą būtų dar malonesnė. Įmerkite kojas ir palaikykite 10/15min.

Mūsų elektroninėje parduotuvėje, galite rasti didelį pasirinkimą vonios druskų. Dr. Sea kosmetika iš Izrealio, On Line savo asortimentuose turi ypač kokybiškų druskų jūsų vonios SPA.

Palaikius kojas vonelėje, nusauskinte pėdas. Suragėjusį pėdų odos sluoksnį nušveiskite specialia pėdų penza ar dilde, pradžioje pradėkite šiurkščiąją dildes puse, veliau apdildžiuotas nuospaudas apeikite švelniąją dildes puse. Taip pėdoms suteiksite ypatingo glotnumo ir nepaliksite šiukštaus odos paviršiaus. SVARBU nepamiršti, jog pėdų suragėjas sluoksnis turi būti pašalintas ne per daug, geriausia dildžiuoti pėdas, kad oda nepradėtų dar raudonuoti.

Pėdoms skirtas dildes ir pemzas galite rasti prekiniame ženkle – REED, šis gamintojas turi puikų asortimentą kojų priežiūros įrankiams, kaip dildžių, karpiklių bei odelių žnyplutėms.

Sutvarkius pėdų odą, apkirkite ovaliu kvadratu kojų nagus, palikdami šiek tiek laisvojo krašto, veliau apdildžiuokite nagus dilde taip suteikdami jiems dar dailesnę formą. Stenkites jog kojų nagai būtų vienodi. Nagų kutikulas (odeles) švelniai atstumkite specialiu instrumentu, atsargiai specialiomis odelių žnyplutėmis apkirpkite odeles, pradėkite nuo jims patogaus krašto ir švelniai apeikite aplink nago pusmenulį. Netyčia įkirpus, uždėkite vatos diskelį sudrėkinta peroksidu ar švelniai dezinfekuojančia priemone.

Sekantis žingsnis pylingas arba šveitiklis, tiks betkuris kūno pylingas ar šveitiklis.

Rekomenduojame: Good Mood prekinio ženklo šveitiklius, čia rasite įvairiausių aromatų švetiklius. Taipogi, MARION galite įsigyti pėdų pylingo rinkinį, kuriam taikoma dabar net -70% NUOLAIDA.

Švelniai įtrynus pylingą ar šveitiklį, pašalindami paskutines negyvasias odos ląsteles. Nuplaukite šiltu ar drugnu vandeniu.

KREMAS

Kojų kremas privaloma priemonė, kiekvienos moeters grožio rutinoje. Juk pėdos kiekvieną dieną atlieka labai svarbu darbą mūsų fiziniame judėjime. Todėl privalome jas prižiūrėti, maitinti ir lepinti. Mūsų elektroninėje parduotuvėje ypatingai platus pėdų kremų pasirinkimas, čia galite rasti drėkinančių, šildančių, vėsinančių, maitinančių kojų kremų. Kojoms skirtus kremus galite rasti: Nivelazione, Bionnex, Marion, Dr. Clinic, UKOI, Crevil, Good Mood prekiniuose ženkluose.

Na ir paskutinis žingsnis, nagų odelių aliejukas, patepe kremu pėdas, nepamirškite odelių aliejuku itrinti odeles ir pamaitinti, jog odelės būtų kuo minkštesnes, taip jas apsaugosite nuo skilinėjimų, kraujavimų, šerpetojimų ir plyšinėjimo.

PĖDŲ KAUKĖS

Ištiesų pėdų kaukės yra būtinos ypač tų pėdų savininkėms, kurios turi skilinėjančius kulnus ar ypatingai šerpetojančią, išsausėjusią pėdų odą.

Pėdų kaukių naudojimas:

Išimkite kaukę iš pakuotės ir perpjaukite kaukę išilgai pažymėtos linijos. Uždėkite ant švarių kojų ir palikite 60-90 minučių. Praėjus nurodytam laikui, nuimkite kaukę ir nuplaukite kojas šiltu vandeniu ir muilu.4-7 dieną po naudojimo šiurkšti pėdų oda pradės aktyviai šalintis. Procesas tęsis kitas 3-5 dienas. Per šį laikotarpį nenaudokite papildomų mechaninių priemonių šiurkščiai odai ir nuospaudoms pašalinti.

Įspėjimai: nenaudoti ant jautrios ar pažeistos odos. Saugotis patekimo į akis. Patekus skalaukite vandeniu. Naudoti tik su suaugusiųjų priežiūra. Kosmetikos gaminys skirtas tik išoriniam naudojimui.

Kaukės ne tik drėkiną odą, tačiau ir saugiai pašalins negyvą odos ląsteles. Pėdų kaukes galite įsigyti – UNICORNS, AVE SKIN, IDC INSTITUTE.

Pedikiūro procedūras kartokite kas 3sav. Kojų kremą ir odeles mažiausiai 3 kartus į savaitę.

Džiaukites nepriekaištingomis, tvarkingomis ir glotniomis pėdomis!