Plaukų slinkimas pasikeitus orams. Ir kaip su tuo kovoti?

Jei kaskart šukuojantis, šepetyje randate nemažai plaukų, perbraukus plaukus ranka saujoje lieka kuokštas? Plaukų slinkimas tai dažna problema, o ypač būdinga pavasario, rudens sezonams. Kasdien nuo galvos odos atsiskiria nuo 50 iki 100 plaukų ir tai – normalu. Kiekvieno plauko gyvenimas yra ribotas, kai jis baigiasi, plaukas iškrenta, sukurdamas vietą naujam plaukui. Plauko gyvavimo ciklą sudaro trys etapai: augimo, kuris trunka iki kelerių metų, bei ramybės ir iškritimo ciklai, trunkantys apie 3 mėnesius. Ramybės fazėje pradeda augti naujas plaukas, o senasis palieka galvą. Todėl, dėl tokio kiekio iškritusių plaukų, nereikėtų baimintis. Sunerimti reikėtų tada, kai plaukų iškritimas akivaizdžiai suintensyvėja.

Dėl ko slenka plaukai?

Plaukams būdingas sezoninis slinkimas, kuris suaktyvėja rudenį ir pavasarį. Tai susiję su oro kaita, kai po vasaros oras vėsta, o po žiemos – šyla. Dar plaukai gali slinkti ir dėl netinkamai pasirinkto šampūno. Derėtų atsiminti, kad riebiems plaukams reikėtų rinktis būtent tokiems ir pritaikytą šampūną, pleiskanojantiems – nuo pleiskanų ir panašiai. Ir žinoma intensyvus plaukų slinkimas, gali būti ir didelio streso, nemigos, pasikeitūsio gyvenimo būdo, blogos mitybos, sveikatos problemų.

Taigi, tam, kad plaukai būtų stiprus, sveiki ir jų būtų daug pavasario ir rudenio sezonais BŪTINA naudoti specialias galvos odos ampules nuo slinkimo ar specialius purškiklius. Plaukų svogunėlius būtina stiprinti ir maitinti. Mūsų elektroinėje pardutuvėje rasite profesonalios kosmetikos plaukams puoselėti, gydyti bei suteikti apimties.

Sedoradin- tai profesonali plaukų priežiūros linija, turinti didelį produktų asortimentą. Sukurta tiems, kurie turi didelias problemas dėl slenkančių galvos plaukų, sausos besipleiskanojančios galvos odos.

Cece Med pasižymi itin veiksmingom plaukų auginimui ir stiprinimui skatinančiom ampulėm.

Ypatingas ampules siūlo ir BIONNEX, ampulių sudetyje esančios specialios formulės VITIS COMPLEX CX 25 ampulės efektyviai padeda kovoti su plaukų slinkimu. Dabar ampulėm taikoma NET -35% NUOLAIDA (nuolaida galioja iki 24.03.15).

RadicalMed taip pat siūlo plaukų ampules tiek moterims tiek vyrams. Pasižyminčiom Pro-Hair Booster 4H, Trichogen, vitaminų A, E, F kompleksais.