Metas pasiraitoti rankoves

Metas pasiraitoti rankoves

Kai skleidžiasi žiedai, sprogsta medžiai ir čiulba paukščiai, tikrai nesinori, kad nuotaiką gadintų iš namų nesitraukiančio žiemos slogučio prieskonis.

Gaivaus pavasarinio vėjo gūsį neabejotinai pajusite, jei iš pagrindų susitvarkysite namus, taigi, didysis namų tvarkymas galėtų būti puikus startas neriant į energija pulsuojantį pavasarinį šurmulį.

Jau seniai žinoma, kad paeiliui kambarių tvarkymo taktika ypač pasiteisina, kai švarinamasi iš pagrindų.

Vienas iš svarbiausių pavasarinio tvarkymo tikslų – atsikratyti nereikalingų daiktų, kurių tikrai nebeprireiks. Tai tarsi ‚atsišviežinbimas‘ prieš saulėtas dienas. Pavasarį lengviausiai atsisveikiname su jau įgrisusiais, pabodusiais daiktais, kuriuos labai patartina pakeisti naujais. Neveltui pavasario sežonas gamtoje simbolizuoja atsinaujinimą, naują pradžią, taip ir su mūsų pačių daiktais.

Pavasariniams darbams paprastai priskiriamas kiemo tvarkymas, kepsninės grotelių plovimas, langų blizginimas ir kt. Pasitelkus mūsų elektroninėje parduotuvėje siūlomas švaros prekes, net šie iš pažiūros varginantys darbai nebeatrodys pernelyg atgrasūs.

Kaip gi be šviesos ir saulės spindulių namuose pavasario laikotarpiu. Langams, stiklo, paviršiams bei veidrodžiams puikiai tiks SILA profesonalus stiklų valiklis, tapogi prekinio ženklo ZERO skystis veidrodžiams bei stiklui su acto rūgšties pagrindu. Pasitelkus CLARINA mikrofibrinę šluostę stikliniams pavišiams, rezultatas pranoks visus jūsų lūkesčius.

Įvairioms demėms puikiai tiks SIO purškema anti dėmių priemonė, taip SILA valymo priemonė tekstilei.

Švara ypatingai aktualu vonios kambariui, bei santechniikai, o kur dar specialios priemonės nuo mūsų taip nemėgstamų kalkių. BE&ECO vonios antechnikos valiklis su citrina, suteiks ypatingos gaivos bei švaros pajūtį, taip pat SILA vonios valymo priemonės, atliks nepriekaištingą švarą jūsų vonios kambaryje.

Priemonės kalkėms:

Clean Therapy nukalkinimo priemonė- efektyvi ir saugi priemonė.

Virtuvė, jai turime skirti ne ką mažiau savo dėmesio. Maisto, bei riebalų likučius ypatingai svarbu pašalinti, išvalyti bei suteikti nepakartojamą blizgesį ir kvapą.

Virtuvės švarai palaikyti rekomenduoojame SILA universalus milteliai su soda, SILA stiklo keramikos valiklį, BE&ECO paviršių valiklį su apelsinais. Na, ir žinoma virtuvės švarai rekomenduojame kelis indų ploviklius.
BE&ECO indų ploviklį su obuoliais arba su Citrina taip pat DRUG indų ploviklį su citrinina.

Kaip namų ruoša be skalbinių. Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite labai didelį pasirinkimą skystų ūkiškų muilų iš Herbal Traditions, SILA, DRUG, MODUM. Skystas muilas puiki priemonė paalti betkokiai dėmei, Buteliukas su dozatoriumi ir tiršta konsistencija leidžia ekonomiškai naudoti gaminį. Ūkiški muilai yra su natūralios kilmės komponentais, nesausina rankų odos, gerai putoja ir lengvai nuskalauja.

Na ir žinoma kaip namų ruoša be drėgnų servetėlių. Veiksmingiausios ir geriausios drėgnos servetėlės iš Expertto, jų mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite galybę, nuo paviršių, dėmių iki automobiliams skirtų servetėlių.

Tikimės, kad mūsų rekomenduojamos prekės padės pasiekti norimo švaros rezultato.