Kelių žingsnių veido priežiūros rutina

Kelių žingsnių veido priežiūros rutina

Kaip ir visur, taip ir mūsų veido odai reikalinga priežiūra ir jos rutina. Rutina svarbi tam, kad tinkamu metu su tam tikromis kosmetikos priemonėmis suteiktumėme pakankamo dėmesio savo veido odos priežiūrai, ją pamaitintumėme, palepintumėme.

Nusprendėme pateikti keletą svarbiausių veido odos priežiūros žingsnių, kurie padės jums puoselėti odą bei išlaikyti ją elastingą ir sveiką.

1 žingsnis: odos valymas

Daugelis žmonių mano, kad ryte veido odos nereikia plauti prausikliu. Tiesa ta, kad miegant veido oda liečiai į pagalvės užvalkalą, kuriame yra bakterijų, dulkių, bei kitų nešvarumų. Ryte ypatingai rekomenduojama plauti veido odą geliniu ar putų pagrindo prausikliu. Prausikliai ištirpina ant veido odos susikaupusius nešvarumus.

Taip pat veido odą būtina valyti vakare, po visos dienos, bei su prausikliu pašalinti makiažo likučius.

2 žingsnis: odos tonizavimas

Odos tonizavimas labai svarbus, tonikas padeda atstatyti reikiamą odoss pH, todėl gali geriau įsisavinti veliau naudojamas priemones. Šiek tiek anksčiau į veido tonikus buvo žiūrima gan skeptiškai, dėl didelio alkoholio kiekio jų sudetyje, tačiau tobulėjant kosmetikos priemonėms platėja ir didelis bei puikus veido tonikų pasirinkimas.

3 žingsnis: odos puoselėjimas

Šiam žingsniui galima rinktis produktus pagal savo odos poreikius. Tai gali būti įvairiausi serumai ar esencijos. Atminkite, kad priemonės tepamos nuo skysčiausios iki klampiausios. Ryto rutinai puikiai tiks drėkinamieji serumai ar esencijos. Taip pat rekomenduojame naudoti priemones, kurių sudėtyje yra antioksidantų, pavyzdžiui, vitamino C, niacinamido, žaliosios arbatos ekstrakto.

Nevalia pamišti ir paakių zonos, kuri yra ypač mimikuojama, jautri bei plonos odos. Nepamirškime paakių serumų ar kremų, kad kuo ilgiau išlaikytume elastingą odą paakių srityje.

4 žingsnis: veido kremas

Veido odos drėkinimas yra labai svarbus norint išlaikyti sveiką odą ir padėti kovoti su pirmaisiais senėjimo požymiais. Veido kremas taip pat „užrakina drėgmę“ ir suformuoja apsauginį odos barjerą, todėl jokiu būdu nepraleiskite šio odos puoselėjimo žingsnio!

5 žingsnis: apsauga nuo saulės

Ypatingai svarbu veido odą saugoti nuo pavojingu UV spindulių. Apsauginį kremą nuo saulės tepkite likus 15–30 min. iki išėjimo į lauką, vėliau pakartotinai tepkite kas 2 valandas.

6. žingsnis: veido kaukės

Veido kaukės yra vienas lengviausių būdų per trumpą laiką pagerinti odos sveikatą ir elastingumą. Todėl, patariame vido kaukes naudoti bent kartą į savaitę. Elevitoje rasite įvairiausių tipų kaukių pritaikytų įvarių tipų odai.