Ideali dovana Moters dienos proga

Kovo 8 d. Lietuvoje yra įprasta švęsti kaip moters dieną. Dažniausiai moterims yra dovanojamos gėlės. Tačiau puikios dovanos pradžiuginti savą moterį taip pat yra ir kosmetika, parfumerija, kokybiškos plaukų priemomės.

Sudarėme TOP 3 kągeriausiai dovanoti moterims Kovo 8-osios proga.

  1. Parfumerija- juk kvepalai kiekvienos moters vizitinė kortelė. Dažnu atvėju, kvepalus, dailiosios lyties atstovės naudoja kiekvieną dieną. Dienos metu galima naudoti gaivesnius, lengvesnius kvapus, pvz.: citrusiniai kvepalai puikiai tiks kiekvienai dienai. O taipogi atėjusio pavasario ir artėjančios vasaros sezonams. Vakarui- sunkesni, saldesni, intensyvesnio kvapo, pvz.: medienos kvapai. Kvepalai puiki dovana ne tik Moters dienos proga, tačiau puikiai tinka betkokiai kitai šventei. Mūsų Elevitos elektroninėje parduotuvėje galite rasti La Rive prekinio ženklo įvairios parfumerijos tiek moterims, tiek vyrams, bei galybę dovanų riinkinių, taip pat pavasariniais ir gaivaisiais kvapais, bei stiliga pakuote pasižymi – Colabo prekinio ženklo kvapai.

  1. Veido kosmetika- ypatingai gera ir reikalinga dovana. Veido kosmetikos priemonės yra būtinos mūsų rutinoje. Ar tai būtų veido kremas, tonikas, serumas ar tiesiog veido kaukė. Veido kosmetika patiks kiekvienai moteriai, svarbu parinkti pagal odos tipą, amžių ar dovanoti tiesiog drekinančią kosmetiką, kuri tiks kiekvienam odos tipui. Mūsų elektroninėje parduotuvėje yra didelis asortimentas veido kosmetikos, nuo prabangios kosmetikos iš Iraelio Danielle Laroche, iki Dr. Clinic, Absoliute care, Tutti Frutti naujienų, bei MARUDERM naujausios kosmetikos.

  1. Sekanti dovanos idėja moters progai yra dekoratyvinė kosmetika, juk dažna moteris mėgsta makiažą, vienos moterys mėgsta ryškiau pabrėžti savo veido bruožus, kitos švelniau, tačiau yra tokių kosmetikos priemonių, kurias naudoja kiekviena moters. Tai pvz.: akių tušas, žemės spalvų paletė, skaistalai, ar tiesiog lūpų blizgis. Dekoratyvinės kosmetikos priemones jums siūlo 7 Days prekinis ženklas, Vollare, PierreCardin. Taip pat norime paminėti, kad MagicStudio siūlo puikius rinkinius su makiažo šepetėliais, kosmetikos priemonėmis, tai puiki dovana moterei.