TOP 5 Valentino dienos dovanų idėjos šiems metams

TOP 5 Valentino dienos dovanų idėjos šiems metams

Meilę ir dėmesį savo antrajai pusei reikia rodyti kasdien be išimčių, tačiau vasario 14 dieną –ypatingai. Elevit siūlo jums TOP 5 Valentino dienos dovanas, kurios tikrai pradžiugins jūsų mylimąją ar mylimąjį.

Taigi, vienos iš geriausių dovanų yra dovanų rinkiniai. Elevitoje rasite gausybę rinkinių, skirtų voniai, t.y. vonios burbulai, pliušinės kempinės, dušo želės, rankų bei kūno lasijonai, muilai. Taip pat puikius rinkinius tiek moterims, tiek vyrams siūlo La Rive, rinkinius sudaro parfumerija ir dezodorantai.

Kaip gi be veido priežiūros kosmetikos - kremų, serumų, veido bei paakių kaukių. Tai puiki dovana ne tik moterims bet ir vyrams. Reguliariai naudojant veido kosmetika, galima džiaugtis išties išpuoselėta, glotnia, sveika bei pamaitinta veido oda.Asortimente galite rasti Absolute care veido ksometikos priemonių, taip pat Good Mood prekinio ženklo veido kosmetikos, Dr. Sea, Dr. Clinic, 7 days, Dizao siūlomų veido kaukių.

Story pin image

Kvepiantys, prabangūs muilai puiki dovana mylimam žmogui. Elevitoje jų pasirinkimas tikrai gausus. Mūsų pardutuvėje galite taip pat rasti ir muilų rinkinių. Nepakartojamus muilus siūlo Thalia, Fiorentino, Florinda, Savon de Royal, Vivian Grey, Shik.

Kaip gi be dekoratyvinės kosmetikos dovanų, jos visada pravers moterims ir bus praktiškos. Dekoratyvine kosmetika siūlo 7 Days prekinis ženklas Pierre Cardin, MagicStudio siūlo puikius dovanų rinkinius, kuruose rasite ne tik kosmetikos priemonių, bet ir puikių makiažo šepetėlių, kempinėlių bei kitų makiažui padaryti reikalingų priemonių.

Dovanos skirtos – namams. Siūlo jums puikius namų kvapu. Tai labai praktiška ir maloni dovana kiekvieniems namams, norint sukurti jaukią bei mielą širdžiai atmosferą. Namų kvapus Elevitoje siūlo Pierre Cardin, Dr. Clinic, Ravi, SILA.