Vonios druskos SPA malonumas jūsų namuose

Vonios druskos gerina medžiagų apykaitą, šalina nuovargį, padeda įveikti depresiją, gydo sąnarių ir stuburo ligas, neuralgijas, hipertoniją, širdies bei kraujagyslių sistemos sutrikimus,aknę.

Ypač jūros druskoje gausu mums reikalingų mineralų, kaip - kalio, kuris kartu su natriu padeda išvalyti ląsteles; - bromo, kuris raminamai veikia nervų sistemą ir padeda gydyti odos ligas; - kalcio, kuris teigiamai veikia nervų sistemą, stiprina ląstelių sieneles; - jodo, kuris padeda išskirti cholesteriną, veikia antimikrobiškai; - magnio, mažinančio alergines reakcijas.

Dėl šių savo savybių jūros druska padeda gerinti odos būklę, ją stangrina, valo, suteikia gaivumo ir švelnumo. Taip pat druska padeda stimuliuoti medžiagų apykaitos procesus.

Esant šaltajam sezonui, rekomenduojame kuo dažniau pasidžiaugti šiltomis druskos voniomis. Atsipalaiduoti bei pasimėgauti nmų SPA. Šiems malonumams rekomenduojame Dr. Sea vonios druskas, asortimente rasite ne tik iprastos vonios druskos, tačiau ir druskų praturtintų įvairiais aromatiniai kvapais, kad procedūros taptų dar malonesnės.