Priemonės iš ITALIJOS. Reistill, DAVAJ, SAF, FLORINDA

Šią Balandžio savaitė didžiausią dėmesį skirsime Itališkai produkcijai mūsų elektroninėje Elevitos parduotuvėje. Itališka kosmetika yra daugelio vartotojų patikrinta, patikima ir kokybiška. Ne paslaptis, kad mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite daugybę kokybiškų ir profesonalių priemonių, bei gaminių iš italijos.

Taigi pradėkime nuo plaukų.

Plaukai bei jų priežiūra turbūt yra neatsiejama grožio rutinos dalis kiekvienai moteriai. Norint turėti gražius, švelnius, ypatingai sveikus plaukus, juos reikia puoselėti, prižiūrėti lepinti ir naudoti itin kokybiškas plaukų priežiūros priemones.

Tam puikiai tinkantis prekinis ženklas- REISTILL. Reistill profesonali Itališka plaukų kosmetika sukurta skirtingiems plaukų tipams bei problemoms. Mūsų asortimente rasite priemonių su keratinių, tapogi kosmetikos skirtos garbanotiems plaukams, pažeistiems plaukams, dažytiems, blondinėms, glotninantys bei maitinantys, taip drekinančios bei suteikiančios apimties priemonės.

Įsigykite Reistill plaukų kosmetikos ir džiaukites sveikais bei gražiais plaukais.

Intymios higienos svarba.

Tinkama intymi higiena yra labai svarbi gerai savijautai. Vis dėlto dažnai į tai nekreipiama dėmesio. Asmens higienos priemonės, skirtos šiam specifiniam poreikiui suteikti, egzistuoja jau daugelį metų, tačiau tik pastaruoju metu jos išpopuliarėjo. Natūralių ir ekologiškų intymių prausiklių atsiradimas suteikė moterims daugiau galimybių rinktis, todėl jos geriau supranta, kaip svarbu naudoti tinkamus produktus.

Intymios zonos prausikliai yra vienas iš tokių produktų, kuriuos galima naudoti optimaliai moterų higienai palaikyti.

Itališki higieniai prausikliai – DAVAJ.

Pasižymi ypatingai švelniomis sudėtimis. Higieniai prausikliai papildyti arbatmedžių aliejais, raminantys, bei neautralizuojantys, 24val. išsaugojantis gaivumą, bei normalizuojantys jūsų naturalią pH pusiausvyrą.

Išbandykite jau daugumos pamėgtą- higienai skirtą kosmetika – DAVAJ prekinį ženklą.

Rankų higiena.

Fiorentino ir Florindos rankų darbo muilai iš Italijos.

Pasižymintis stipriai jaučiamais ir ilgai isšliekamais kvapais, neiprastomis ir orginaliomis pakuotėmis. Rankų darbo muilai yra ir skysti, bei kieti. Įvairių raštų, formos, taip pat yra dauguma muilų rinkinų, kurie puikiai tiks kaip dovana. Šių prekinių ženklų muilų kvapai ilgai išliekantys, nesausinantys odos, o maitinantys. Abieju ženklų asortimentas išties platus, kvapus apima įvairių prieskonių tokių, kaip : cinamonas, gvazdikėlis, pipirai, iki įvairiausių citrusinių vaisių, gėlių, uogų, bergamotės, mėtų bei begalę kitų aromatų.

Florinda Itališki muilai turi net žiemos kolekcijos muilus, kurie ne tik pasižymi nepriekaištingais kvapais, bet ir unikalia pakuote. Tai puiki dovanos idėja.

Taigi, išbandykite Itališką kosmetiką bei muilus ir liksite maloniai nustebinti!

Visą asortimentą priemonių galite rasti mūsų el. parduotuvėje.