Pasitikime naujuosius metus žėrinčiai!

Pasitikime naujuosius metus žėrinčiai!

Naujieji metai yra ta šventė, per kurią persipuošti, ko gero, neįmanoma, tad leiskite sau blizgėti nuo galvos iki kojų. Rinkitės tokias medžiagas kaip aksomą, satiną ar žėrinčius žvynelius, taip pat nepamirškite, kad ypatinfo efekto gali suteikti ir kūnui skirti blizgučiai ar dulknos, plaukų blizgančios priemonės bei žėrintys akių šešėliai. Juk sutinkame vieną svarbiausių dienų metuose!

La Rive parfumerija turi net keletą rūšių, skirtingų spalvų bei kvapų, blizgančių kūno dulksnų. Jos suteiks žerėjimo jūsų odai, Tai puikus variantas dėvint didesnių iškirpčių ar atviresnių kūno vietų drabužiius, blizganti kūno dulksna tarsi pagyvina įvaizdį ir jį padaro labiau šventiškesni.

Gelinius plaukų bei kūno odos blizgučius, gali parekomenduoti prekinis ženklas 7 Days. Jame rasite įvairių atspalvių, bei konsistencijos blizgučius. Praktiškiausia, kad blizgučius galite naudoti tiek plaukams, veidui, tiek akių makiažui pagyvinti.

Na, ir kaip be šventinės nuotaikos, svarbiausia yra kaip nusiteiksite sutikti naujametinė šventę. Jeigu nuotaika pakili, tuomet ir atrodysite nepakartojamai ir metai bus džiaugsmingi! Elevita linki jums gražių laimingų Naujųjų metų bei didelės sekmes, kad ji lydėtų visus!