Pasaulinė sveikatos diena 04-07

Pasaulinė sveikatos diena – tai diena, kuomet didžiausias dėmesys yra skiriamas skleisti informaciją apie pasaulinį sveikatos suvokimą, atkreipti dėmesį į opiausias sveikatos apsaugos problemas atskiruose regionuose ir visame pasaulyje. Pagrindinė pasaulinės sveikatos dienos organizatorė yra Pasaulinė sveikatos organizacija (PSO). Ši organizacija yra Jungtinių Tautų (JT) organizacijos dalis, kuriai yra pavesta prižiūrėti žmonių sveikatą visame pasaulyje.

Kiekvienais metais PSO atkreipia visuomenės dėmesį į konkrečią sveikatos problemą, rūpimą viso pasaulio žmonėms. Šiais 2024 metais tikslas yra atkreipti visuomenės dėmesį į sveikos gyvensenos ir emocinės sveikatos svarbą, apie prioritetą skirti didesnį dėmesį ligų profilaktikai, fiziniam aktyvumui, subalansuotai mitybai, sveikiems įpročiams.

Pasaulinės sveikatos dienos minėjimas – labai svarbus ir reikšmingas įvykis visiems. Pirmiausia – šis renginys suteikia pasauliui galimybę persvarstyti ir didinti visuotinį informuotumą apie konkrečią sveikatos problemą.

Mes, Elevita, taip pat stengiames rūpintis jūsų sveikata ir suteikti jums kuo geresnius ir ypatingai svarbius mūsų sveikatai maisto papildus, vitaminus, pastilles, naturalias žolelių arbatas. Šie produktai padeda užtikrintį stiprų imunitetą ir apsisaugoti nuo įvairiausių virusų.

Taip pat galite pagerinti savo miego kokybę, o tai ypatingai svarbu mūsų sveikatai. Rūpintis nervine sistemą tiesiog privalu, tam gali padėti įvairūs maisto papildai, arbatos.Regėjimas, ji taip pat privalu ypatingai saugoti, bei gerinti.

O kaip gi plaukai, nagai, sveika bei išpuoselėta veido ir kūno oda…

Didelį maisto papildų pasirinkimą siūlome rinktis prekinį ženklą- Vita-lab, tai maisto papildai pagaminti Lietuvoje, didelis asortimentas leis jums išsirinkti norimus maisto papildus.

Šiuo metu visam Vita-lab asortimentui taikoma net -30% NUOLAIDA, paskubėkite įsigyti.

Kaip ir minėjome anksčiau mūsų elektroninėje parduotuvėje, galite rasti didelį pasirinkima arbatų, Ypatingai didelį asoortimentą jums siūlo- Original Herbs prekinis ženklas. Joms šią savaitę taikoma net -25% NUOLAIDA.

Elevitos elektroinėje parduotuvėje, meniu viršuje rasite skiltį – SVEIKATA, šiame puslapyje rasite galybę produktų skirtų puoselėti mūsų sveikata.

Būkite sveiki!