Apsauga nuo saulės

Kad saulės spinduliai būtini žmogaus sveikatai, abejonių nėra. Saulėtos dienos mums pakelia nuotaiką, suteikia gyvybinės ir dvasinės energijos. Turbūt todėl daugumai šiauriečių vasara - mėgiamiausias ir laukiamiausias metų laikas. Be to, UV spinduliai inicijuoja vitamino D gamybą odoje, veikia antibakteriškai ir antiseptiškai, palengvina uždegiminių odos ligų, egzemų ir kt. dermatozių simptomus. Deja, skirtingai nei prieš 100 metų, žmonės dabar daugiausia laiko praleidžia patalpose ir todėl patiria su UV spindulių trūkumu susijusių sveikatos problemų – vadinamųjų civilizacijos ligų atvejų tik daugėja.

Tačiau saulės spinduliai turi ir neigiamą poveikį mūsų odai:

Odos nudegimas. Nudegimas saulėje yra ūmi odos reakcija į didelį UV spindulių kiekį. Jei oda nuo spindulių apsaugota nepakankamai, spinduliai ima skverbtis gilyn, sukeldami fotochemines reakcijas. Odos kapiliarai išsiplečia, tarp kraujagyslių sienelių ląstelių atsiranda tarpai, pro kuriuos į aplinkinius audinius ima skverbtis skysčiai, sukeldami uždegimą – patinimą, paraudimą ir skausmą. Priklausomai nuo odos fototipo ir saulės aktyvumo, nudegti galima vos per kelias minutes.

Lėtiniai odos pokyčiai – fotosenėjimas. UV spindulių poveikis - nudegimai ir kiti pokyčiai sumuojasi bėgant metams. UV spinduliai sukelia laisvųjų radikalų atsiradimą odoje. Susikaupęs didesnis jų kiekis veikia kaip nuodas ir yra labai žalojantis ląsteles ir net genetinę medžiagą - DNR.

UVB spinduliai veikia išorinį sluoksnį epidermį (sukelia paraudimą, melanino gamybą, odos patamsėjimą po 3-6-ų parų).

Taipogi, reikėtų nepamiršti, kad nesaikingas buvimas saulėje ar soliariumuose, apasauginių priemonių nenaudojimas, gali sukelti odos vėžį (melanoma).

Taigi, saulė yra būtina kiekvienam žmogui, tačiau nesaikingas deginimasis, nenaudojamos specialios SPF priemones, gali turėti liudnų pasekmių.

Birželio mėnesiui įpusėjus, būtina pasirūpinti apsauginėmis priemonėmis nuo saulės. Elevitoje rasite didelį SPF priemonių pasirinkimą, nuo minimaliai apsaugančių SPF priemonių iki turinčių didžiusią apsaugą priemonių, taip pat skirtų ir veido odai. Taipogi, ir vaikams bei vandenyje nenusiplaunančių priemonių.

Bionnex profesonali kosmetika, turinti bene didžiausią apsauginių priemonių nuo saulės pasirinkimą, čia rasite veido odai, bei kūnui skirtų priemonių. Taipogi apsauginių priemonių skirtų ir vaikams. DABAR VISAM ASRTIMENTUI TAIKOMA -40 nuolaida!

EOLIA mūsų NAUJIENA iš Graikijos, šis prekinis ženklas pasirūpins ne tik tobulu idegiu, blizgančia jūsų oda, bet ir apsauga jūsų veido odai. Taip pat, asortimente galite rasti puikios kosmetikos, skirtos po deginimosi saulėje.

MARUDERM naujas plataus asortimento prekinis ženklas turintis ne tik priemonių apsaugauančių nuo saulės žalingo poveikio, bet ir plaukų priežiūros priemonių, kurios suteiks taip pat efektyviausią apsaugą karštuoju vasaros sezonu. Maruderm turi net 5 rūšių SPF veido kremų, taip pat produktų stilingos pakuotės, visuomet tilps jūsų rankinėje ar pležui skirtame krepšyje.

Šią savaite taikoma YPATINGA nuolaida Sun Balance priemonėms nuo saulės. Sun Balance pasižymi tapogi plačiu pasirinkimu SPF apsaugos priemonių, čia rasite didelį UV pasirinkimą, bei kūno lasijonų atsparių vandeniui.

Pasirūpinkite apsaugos priemonėmis karštuoju sezono metu ir džiaukites sveika ODA.