Atsliepimai

Lina

Labai ačiū už tokį operatyvų pristatymą, puikias prekes ir dovanėles! Jūs nuostabūs!

Viktorija

Prekes išsiunčia tikrai greitai,supakuotai puikiai..tikrai mažos kainos,naudoju produktus dar tik nepilnai savaitę ir man patinka. Tik labai keista,kad vieniems dovanų įdefa daug..arba keletą,arba išvis nieko. Jei jau visus perkančius pamalonina dovanėlėmis,tegul visiem ir siunčia. Pirmu užsakymu negavau dovanų,o pirkau už 34eur.. antrą kartą pirkau už 72eur ir gavau tik antibakterinį gelį. Norėtųsi lygybės. Bet tikrai sugrįšių ne kartą!

Agnė

Labai patiko🥰 didelis pasirinkimas ir kainos puikios 🥰 Perkuosi jau nepirma karta, ir žadu dar daug kartu sugryžti. 🤗

Фаина

Vakar pirkau. Labai geros kokybės prekės. Čia mano 2023 m. atradimas. Ačiū jums.ooo kiek nuolaidų. Tikrai dar ne kartą lankysiuos jūsų parduotuvėj.

Edita

Nenuvylė, kelis kartus užsakinėjau, laiku išsiunčia, visada nustebina dovanėlėmis, labai gerai ir atsakingai supakuoja daiktus. Dėkui labai!

Lina

Geriausias mano metų atradimas! Pateikiau jau gal 10 užsakymų, pirkau fizinėse parduotuvėse ir elektronineje ir nebuvo problemų. Patiko bendravimas, tiek gyvai, tiek telefonu. Visada padeda, atsako ir klausimus. Jei pasitikslini apie produkto galiojimą -greitai ir pilnai surašo. Vieną kartą kurjeris pridarė bėdos, tai per porą valandų viską išsprendė, nors ir ne jų kaltė buvo. O kiek daug nuolaidų. Net nežinau kur dar galima atrasti tokią gerą parduotuvę kainos ir kokybės santykiu.

Laura

Puiki parduotuvė. Greitas ir kokybiškas aptarnavimas. Labai malonu gauti tokią tvarkingai supakuotą siuntą. Ir be abejo ačiū už dovanėles.

Gema

Dar tik du kartus užsisakiau prekių, gavau greitai ir abu kartus buvo įdėta dovanų, ačiū, kad nenuviliat klientų 😊

Gema

Dar tik du kartus užsisakiau prekių, gavau greitai ie abu kartus buvo įdėta dovanų, ačiū, kad nenuviliat klientų 😊

ilma

Kainos geriau nerasti tai tirkai.\r\nLabai gerai klintų aptarnavimas. \r\nKas dar nepirko, mano rekomendacija

Olga Olga

Patinka jūsų Good Mood produktai. Pirkau ir pirksiu :)

Alvydas

Visada greitai ir patogiai.