-70% TOP NATŪRALU IŠPARDAVIMAS SYNERGETIC koncentruoti skalbimo milteliai, biologiškai skaidomi, 20 x 25 g

SYNERGETIC ekologiški skalbimo milteliai koncentruoti biologiškai skaidomi, 20 x 25 g

Pridėti prie pageidavimų

1,95 €

6,49 €

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje.

- +

Kaina lojalumo taškais: 8

Prekės kodas :
4607971450702
Gamintojas:
KLAUSKITE APIE PREKĘ:
SYNERGETIC ekologiški skalbimo milteliai koncentruoti biologiškai skaidomi, 20 x 25 g
Jūsų Laiškas sėkmingai išsiųstas
Įvyko nenumatyta klaida
Reikia daugiau informacijos?
KLAUSTI APIE PREKĘ
Apie prekę
Sudėtis
Atsiliepimai (2)

Penkių rūšių fermentų ir augalinių paviršiaus aktyviųjų medžiagų derinys efektyviai pašalina nešvarumus nuo audinių pluoštų net šaltame vandenyje ir trumpų skalbimo ciklų metu. Skalbimo milteliai greitai ištirpsta vandenyje. Tinka baltiems ir spalvotiems skalbiniams, pagamintiems iš natūralių ir sintetinių audinių, gali būti naudojami skalbti rankomis ir skalbimo mašinoje. Išlaiko spalvą ir yra švelnūs audiniams. Unikalus žaliųjų chelatų kompleksas puikiai pašalina nešvarumus nuo audinių pluoštų ir apsaugo nuo inkrustacijos (pilkėjimo). Po kelių skalbimų pilkėjimo efektas išnyksta.

NAUDOJIMO REKOMENDACIJOS: atsargiai nuplėškite popierinės lazdelės kraštą ir supilkite miltelius į skalbimo mašinos skalbimo priemonės dalytuvą. Uždarykite dalytuvą ir įjunkite skalbimo mašiną laikydamiesi instrukcijų. 5 kg skalbinių naudokite 1 skalbimo miltelių lazdelę; labai nešvariems skalbiniams naudokite 2 skalbimo miltelių lazdeles. Skalbdami rankomis, visiškai ištirpinkite 1 skalbimo miltelių lazdelės turinį 5 litruose vandens, tada įdėkite skalbinius.

KITOS REKOMENDACIJOS: laikykitės gaminio etiketėje nurodytų skalbimo instrukcijų. Norėdami išvengti spalvos pasikeitimo, neberkite skalbimo miltelių tiesiai ant audinio. Tinka baltiems ir spalvotiems skalbiniams, pagamintiems iš natūralių ir sintetinių audinių, gali būti naudojami skalbti rankomis ir skalbimo mašinoje. Neskalbkite spalvotų skalbinių aukštesnėje nei 40 °C temperatūroje. NENAUDOTI VILNOS AR ŠILKO SKALBIMUI. Rekomenduojama skalbimo temperatūra - 30-40 °C. Naujus drabužius skalbkite atskirai, jei nėra žinoma, kaip išsilaiko jų spalva.

PAVOJINGA: Smarkiai pažeidžia akis. Kenksminga prarijus. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Mūvėti naudoti akių (veido) apsaugos priemones. PATEKUS Į AKIS: atsargiai plauti vandeniu kelias minutes. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Nedelsiant skambinti į APSINUODIJIMŲ KONTROLĖS IR INFORMACIJOS BIURĄ/kreiptis į gydytoją. Turinį/talpyklą šalinti į atitinkamai pažymėtas atliekų talpas pagal nacionalinius reikalavimus. PRARIJUS: pasijutus blogai, skambinti į APSINUODIJIMŲ KONTROLĖS IR INFORMACIJOS BIURĄ/kreiptis į gydytoją.

SUDEDAMOSIOS DALYS: anijoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų 15–30%; fermentai; muilo < 5%; nejoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų < 5%; zeolitų > 30%; deguonies pagrindo balinimo priemonių 15–30%. Sudėtyje yra: Dinatrio karbonato, junginio su vandenilio peroksidu (2:3); alkoholių, C12-14, etoksilintų; sieros rūgštis, mono-C12-18-alkilo esteriai, natrio druskos; natrio 1-metoksi-1-oksoheksadekan-2-sulfonatas.

SAUGOJIMO SĄLYGOS: Laikyti žemesnėje nei +35 °C temperatūroje, ne didesnėje nei 85 % santykinėje drėgmėje, vengti tiesioginių saulės spindulių. Pasibaigus galiojimo laikui, skalbimo miltelius reikia išmesti į buitinių atliekų konteinerį.

Ingredientų sąrašas: ZEOLITE, SODIUM CARBONATE PEROXIDE, SODIUM METHYL PALMITATE SULFONATE SODIUM SILICATE, SODIUM CARBONATE, LAURETH-7, SODIUM PALMATE, SODIUM BICARBONATE, TAED, SODIUM C12-18 ALKYL SULFATE, SODIUM, CARBOXYMETHYL INULIN, TRISODIUM DICARBOXYMETHYL ALANINATE, TETRASODIUM GLUTAMATE DIACETATE, Terpene EO/PO, HIGH-POLYMERIC POLYVINYL PYRROLIDONE, SUBTILISIN, ALPHA-AMYLASE, LIPASE, Titanium dioxide, Cellulase, Mannanase, Pectate Lyase, Polyoxyethylene, Trimethyldecyl Alcohol
Rašyti atsiliepimą
2023-10-17

Tikrai kokybiški skalbimo milteliai. Rekomenduoju.

2021-04-27

Taip pat patiko ir šitie skalbimo milteliai. Puikiai iškalbia rūbus.
Gavau kaip dovaną išbandyti, tai užsisakiau dabar jau pilną pakelį, rekomenduoju.

Saugiais mokėjimais rūpinasi:
Jūsų prekių kelione rūpinasi:

Rekomenduojamos prekės:

TOP prekės:

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

Naujausios peržiūrėtos prekės: