-40% IŠPARDAVIMAS ZOLUŠKA skal.priemonė Sin'ka, 50 g (milteliai)

ZOLUŠKA audinių baliklis SINKA, 50 g

Pridėti prie pageidavimų

0,47 €

0,79 €

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje.

- +

Kaina lojalumo taškais: 2

Prekės kodas :
4607020033511
Gamintojas:
KLAUSKITE APIE PREKĘ:
ZOLUŠKA audinių baliklis SINKA, 50 g
Jūsų Laiškas sėkmingai išsiųstas
Įvyko nenumatyta klaida
Reikia daugiau informacijos?
KLAUSTI APIE PREKĘ
Apie prekę
Sudėtis
Atsiliepimai (0)

Skirtas visų rūšių audiniams skalbti. Priemonė puikiai panaikina geltoną atspalvį nuo baltų audinių, suteikia jiems ypatingą baltumą.

Naudojimas:

1) Skalbti rankomis: ½ arbatinio šaukštelio priemonės paskirstyti šiltame vandenyje. Mišinį paskirstyti ant audinių, laikyti apie 10min, po to praskalauti vandeniu.

2) Skalbti skalbimo mašinoje: laikytis skalbimo mašinos instrukcijos.

Atsargumo priemonės: Dirgina odą ir sukelia akių dirginimą. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Mūvėti apsaugines pirštines/ dėvėti apsauginius drabužius/ naudoti akių (veido) apsaugos priemones. PATEKUS ANT ODOS: nuplauti dideliu kiekiu muilo ir vandenių. PATEKUS Į AKIS: kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. PRARIJUS: nedelsiant skambinti į apsinuodijimų kontrolės ir informacijos biurą arba kreiptis į gydytoją.

Sudėtis: C.I. Pigment Blue 29, Natrio chloridas, Е132.

Atsargumo priemones: Atsargiai! Dirgina odą ir sukelia akių dirginimą. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Mūvėti apsaugines pirštines/ dėvėti apsauginius drabužius/ naudoti akių (veido) apsaugos priemones. PATEKUS ANT ODOS: nuplauti dideliu kiekiu muilo ir vandenių. PATEKUS Į AKIS: kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. PRARIJUS: nedelsiant skambinti į apsinuodijimų kontrolės ir informacijos biurą arba kreiptis į gydytoją.

Sudėtis: C.I. Pigment Blue 29, Natrio chloridas, Е132. /Ingredientų sąrašas: C.I. Pigment Blue 29, Natrio chloridas, CI 73015

Atsiliepimų nėra

Rašyti atsiliepimą
Saugiais mokėjimais rūpinasi:
Jūsų prekių kelione rūpinasi:

Rekomenduojamos prekės:

TOP prekės:

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

Naujausios peržiūrėtos prekės: