Estel Professional Only Looks antakių ir blakstienų dažai

Добавить в избранное

2,51 €

4,19 €

В настоящее время нет в наличии

- +

Kaina lojalumo taškais: 11

Код товара:
4606453004020
Производитель:
Спросите о продукте:
Estel Professional Only Looks antakių ir blakstienų dažai
Ваше письмо было успешно отправлено
Произошла непредвиденная ошибка
Нужна дополнительная информация?
Спросите о продукте
О продукте
Отзывы (2)

Specialūs antakių ir blakstienų dažai ESTEL ONLY looks skirti tiems, kas vertina kokybę, ilgalaikį efektą ir rūpinasi savo grožiu bei sveikata. ESTEL ONLY looks dažų sudėtyje nėra parfumerinių aliejų, jų tekstūra minkšta ir lengva naudoti, dažų pH neutralus, todėl puikiai tinka jautriai odai aplink akis. Dažai išlieka net 3-4 savaites.

Dažų pakuotėje rasite visą informaciją bei reikalingas dažymui priemones: indelį dažų sumaišymui ir specialų pagaliuką dažų išmaišymui bei paskirstymui.

Naudojimas: prieš dažymą antakiai ir blakstienos turi būti visiškai švarūs. Ant odos ploto aplink akis ir antakius užtepkite nedidelį kiekį vazelino ar riebaus kremo, o po blakstienomis padėkite juostelę iš popieriaus. Pripildykite dubenėlį iki pusės dažančiu pagrindu, į turinį įlašinkite 6-8 lašus emulsijos. Pagaliuko pagalba sumaišykite komponentus iki vientisos masės. Atsargiai paskirstykite dažus pagaliuko pagalba. Dažus palikite 10-15 min. Dėmesio! Mišinio spalva gali skirtis nuo pageidaujamos dažymo spalvos. Pasibaigus dažų veikimo laikui, dažus nuimkite vatos diskeliu, o jų likučius kruopščiai nuplaukite vandeniu.

Gamintojas - Unicosmetic.

Rašyti atsiliepimą
2021-03-08

Pats geriausias oksidatorius, 6proc. tinka su visų firmų antakių dažais. Labai gerai nudažo ir išlieka ilgai

2019-12-14

Pamačiau pas Siegel instagrame, ir sumasčiau pabandyti. Tai tikrai nenuvylėt manęs! Mano antakiai atrodo PASAKIŠKAI ! O dar kiek dovanų gavau, ačiū! Bet labiausiai nustebino ranka pasirašytas Kalėdinis palinkėjimas. Tikrai rekomenduoju Estel Antakių dažus ir jūsų ELEVITA parduotuvę! Maloniai nustebinot mane ir palikot gerą įspūdi !

Безопасные платежи обрабатываются:
Доставкой вашего заказа заботятся:

Рекомендуемые товары:

ТОП товары:

Покупатели этого товара так же приобрели:

Недавно просмотренные товары: