Fitokosmetik Basma priemonė plaukų dažymui

Добавить в избранное

0,99 €

В настоящее время нет в наличии

- +

Kaina lojalumo taškais: 4

Код товара:
4607051791770
Производитель:
Спросите о продукте:
Fitokosmetik Basma priemonė plaukų dažymui
Ваше письмо было успешно отправлено
Произошла непредвиденная ошибка
Нужна дополнительная информация?
Спросите о продукте
О продукте
Отзывы (0)

Fitokosmetik Basma skirta plaukų dažymui ir stiprinimui. Natūralūs dažai praturtinti biologiškai aktyviomis medžiagomis ir vitaminais. Skirta norint gauti tamsesnius plaukų atspalvius bei žilų plaukų dažymui (nuo šviesiai kaštoninio iki juodo). Spalva priklauso nuo plaukų struktūros, pirminės spalvos, dažymo trukmės. Suteikia spindesio, elastingumo, lengvina iššukavimą.

Paruošimo būdas: Norint nudažyti tamsesniu atspalviu, sumaišykite chna su basma ir užpilkite vandeniu ne žemesnės nei 80 C temp., maišykite iki vientisos masės. Truputį ataušusią masę tepkite ant sausų švarių plaukų ir uždėkite šildantį gobtuvą. Chnos ir basmos santykį parinkite individualiai priklausomai nuo pageidautino atspalvio. Dažymo laikas nuo 30 min iki 2 val. Po dažymo išplaukite plaukus šiltu vandeniu be šampūno. Galutinis atspalvis išryškės po 24 val. Nerekomenduojama šviesius plaukus dažyti tik su basma be chna.

Atsargumo priemonės: nerekomenduojama naudoti anksčiau nei po dviejų savaičių po cheminio sušukavimo ar permanentinio dažymo. Patekus ant veido ar kaklo odos, nuplaukite šiltu vandeniu ir muilu. Nenaudoti metalinių indų.

Talpa - 25 g.

Gamintojas - Fitokosmetik.

Atsiliepimų nėra

Rašyti atsiliepimą
Безопасные платежи обрабатываются:
Доставкой вашего заказа заботятся:

Рекомендуемые товары:

ТОП товары:

Покупатели этого товара так же приобрели:

Недавно просмотренные товары: