Список товаров по производителю NATURA SIBERICA Loves Lithuania


NATURA SIBERICA labai žavisi, gerbia ir myli Lietuvą. Nors Lietuva ir nedidelis kraštas, tačiau išsiskiria gamtos unikalumu ir įvairiapusiškumu: lygumos, kalvelės, gausybė miškų, ežerai ir pelkės, banguojanti Baltijos jūra ir baltosios kopos. Kur tik pažvelgsite driekiasi žydinčios pievos, derlingi javų laukai, miškuose stūkso tūkstantmečiai ąžu...


NATURA SIBERICA labai žavisi, gerbia ir myli Lietuvą. Nors Lietuva ir nedidelis kraštas, tačiau išsiskiria gamtos unikalumu ir įvairiapusiškumu: lygumos, kalvelės, gausybė miškų, ežerai ir pelkės, banguojanti Baltijos jūra ir baltosios kopos. Kur tik pažvelgsite driekiasi žydinčios pievos, derlingi javų laukai, miškuose stūkso tūkstantmečiai ąžuolai, baltakamieniai beržai.


Lietuviai jau gilioje senovėje žinojo, kaip panaudoti gamtos duotas gėrybes savo grožiui ir sveikatai. Visos senolių paslaptys ir grožio receptai buvo perduodami iš kartos į kartą. Ir netgi dabar, praėjus tūkstančiams metų, naujų technologijų ir išradimų amžiuje, vėl stengiamasi grįžti prie natūralumo bei imti iš gamtos duotas gėrybes. Lietuvių tauta nuo seno garsėja meile savo šaliai, žmonėms ir gamtai. Todėl nesistebima, kad nuo senų laikų žmonės tiek sveikatai, tiek grožiui naudojo tai, ką duoda Lietuvos gamta.


Įkvėpti gamtos natūralumo, Lietuvos gyventojų nuoširdumo bei ilgamečių tradicijų NATURA SIBERICA specialistai sukūrė naują seriją „NS Loves Lithuania“. Priemonės pagamintos tradicinių lietuviškų augalų pagrindu, kuriuose slypi gamtos galia, natūralumas bei ilgametės tradicijos. NS Loves Lithuania kosmetika, praturtinta Lietuvos gamtos perlu – liepų žiedais, kurių sudėtyje gausu karotino, vitaminų, fitoncidų bei kitų veikliųjų medžiagų. Taip pat produktai, praturtinti beržų, apynių pumpurais bei kitais ekstraktais, puoselėjančiais odą bei plaukus.


Еще