NATŪRALU SYNERGETIC koncentruotas skystas skalbiklis vaikiškiems rūbams biologiškai skaidomas, 1 l

SYNERGETIC ekologiškas skystas skalbiklis koncentruotas vaikiškiems rūbams biologiškai skaidomas, 1 l

Pridėti prie pageidavimų

4,49 €

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje.

- +

Kaina lojalumo taškais: 18

Prekės kodas :
4623721966637
Gamintojas:
KLAUSKITE APIE PREKĘ:
SYNERGETIC ekologiškas skystas skalbiklis koncentruotas vaikiškiems rūbams biologiškai skaidomas, 1 l
Jūsų Laiškas sėkmingai išsiųstas
Įvyko nenumatyta klaida
Reikia daugiau informacijos?
KLAUSTI APIE PREKĘ
Apie prekę
Atsiliepimai (0)

Skalbimo priemonė gali būti naudojama skalbti bet kokio tipo skalbimo mašinomis ir rankomis 20–90 °C temperatūroje. Tinka visų tipų audiniams ir visų rūšių dėmėms. Sudėtyje nėra dažiklių ir kvapiųjų medžiagų. Visiškai nuplaunama nuo audinių. Biologiškai skaidomi komponentai nekenkia septinių rezervuarų mikroflorai.

NAUDOJIMO REKOMENDACIJOS: skalbimui mašina naudokite nuo 1 iki 2 kaušelių normaliam 5 kg skalbinių skalbimui (atsižvelgiant į vandens kietumą), nuo 3 iki 4 kaušelių ypač purvinų 5 kg skalbinių skalbimui (atsižvelgiant į vandens kietumą) Skalbimui rankomis įpilkite nuo 1 iki 2 kaušelių į 5 litrus šilto vandens normalaus skalbimo atveju (atsižvelgiant į vandens kietumą), nuo 3 iki 4 kaušelių į 5 litrus šilto vandens ypač purvinų skalbinių atveju (atsižvelgiant į vandens kietumą).

PAVOJINGA. Dirgina odą. Smarkiai pažeidžia akis. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Mūvėti apsaugines pirštines/naudoti akių apsaugos priemones. PATEKUS ANT ODOS: plauti dideliu vandens kiekiu. PATEKUS Į AKIS: atsargiai plauti vandeniu kelias minutes. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Turinį/talpyklą šalinti į atitinkamai pažymėtas atliekų talpas pagal nacionalinius reikalavimus. Nedelsiant skambinti į APSINUODIJIMŲ KONTROLĖS IR INFORMACIJOS BIURĄ / kreiptis į gydytoją.

SUDEDAMOSIOS DALYS: anijoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų 5–15%, nejoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų 5–15%. Sudėtyje yra: alkoholių, C12-14, etoksilintų, sulfatų, natrio druskų; D-gliukopiranozės, oligomerinės, C10-16-alkilo glikozidų; alkoholių, C12-14, etoksilintių.

SAUGOJIMO SĄLYGOS: laikyti žemesnėje nei 45 °C temperatūroje; skalbimo priemonė gali užšalti, tačiau atšildžius ir išmaišius ji išlaiko savo savybes.

Atsiliepimų nėra

Rašyti atsiliepimą
Saugiais mokėjimais rūpinasi:
Jūsų prekių kelione rūpinasi:

Rekomenduojamos prekės:

TOP prekės:

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

Naujausios peržiūrėtos prekės: