TOP NATŪRALU IŠPARDAVIMAS SYNERGETIC sanitarinis valiklis arbatmedžio ir eukalipto biologškai skaidomas, 700 ml

SYNERGETIC sanitarinis valiklis Arbatmedžio ir Eukalipto biologškai skaidomas, 700 ml

Pridėti prie pageidavimų

3,49 €

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje.

- +

Kaina lojalumo taškais: 14

Prekės kodas :
4607971451020
Gamintojas:
KLAUSKITE APIE PREKĘ:
SYNERGETIC sanitarinis valiklis Arbatmedžio ir Eukalipto biologškai skaidomas, 700 ml
Jūsų Laiškas sėkmingai išsiųstas
Įvyko nenumatyta klaida
Reikia daugiau informacijos?
KLAUSTI APIE PREKĘ
Apie prekę
Sudėtis
Atsiliepimai (1)

Koncentruotas valiklis skirtas kasdieniam visų tipų vonios ir tualetų paviršių valymui bei bet kokio purvo šalinimui. Efektyviai pašalina kalkes ir rūdis, naikina mikrobus, bakterijas ir gaivina orą maloniu aromatu su natūraliais aliejais. Ploviklis yra visiškai nuplaunamas, veiksmingas net šaltame vandenyje. Biologiškai skaidomi komponentai nekenkia septinių rezervuarų mikroflorai.

NAUDOJIMO REKOMENDACIJOS: užpilkite ant plaunamo paviršiaus, palikite 10-15 minučių, valykite, nuplaukite vandeniu.

PAVOJINGA: Dirgina odą. Smarkiai pažeidžia akis. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Mūvėti apsaugines pirštines/naudoti akių apsaugos priemones. PATEKUS ANT ODOS: plauti dideliu vandens kiekiu. PATEKUS Į AKIS: atsargiai plauti vandeniu kelias minutes. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Turinį/talpyklą šalinti į atitinkamai pažymėtas atliekų talpas pagal nacionalinius reikalavimus. Nedelsiant skambinti į APSINUODIJIMŲ KONTROLĖS IR INFORMACIJOS BIURĄ / kreiptis į gydytoją.

SUDEDAMOSIOS DALYS: nejoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų < 5%, kvapai. Sudėtyje yra: L (+) pieno rūgšties; D-gliukopiranozės, oligomerų, decilacetato glikozidų; glikolio rūgšties.

SAUGOJIMO SĄLYGOS: Laikyti žemesnėje nei 45 °C temperatūroje, plovimo priemonė gali užšalti, tačiau atšildžius ir išmaišius ji išlaiko savo savybes. Spalva gali pasikeisti dėl saulės spindulių poveikio.

Ingredientų sąrašas: AQUA ,CITRIC ACID, GLYCOLIC ACID, LACTIC ACID, PPG-4 LAURETH-5, GLYCERIN, CAPRYLYL/CAPRYL GLUCOSIDE, XANTHAN GUM, PARFUM, CI 19140, CI 42090
Rašyti atsiliepimą
2021-04-27

Labai gerai išvalo. Ir dar palieka tokį malonų kvapą, tarsi eukalipto laukuose. Po visų kitų valiklių tikrai tokio malonaus kvapo nelieka

Saugiais mokėjimais rūpinasi:
Jūsų prekių kelione rūpinasi:

Rekomenduojamos prekės:

TOP prekės:

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

Naujausios peržiūrėtos prekės: