-50% NATŪRALU IŠPARDAVIMAS SYNERGETIC indaplovių tabletės biologiškai skaidomos, 55 tabl.

SYNERGETIC indaplovių tabletės biologiškai skaidomos, 55 tabl.

Pridėti prie pageidavimų

6,50 €

12,99 €

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje.

- +

Kaina lojalumo taškais: 26

Užsakę šias prekes gausite: 1 lojalumo taškų(us).

Prekės kodas :
4607971450542
Gamintojas:
KLAUSKITE APIE PREKĘ:
SYNERGETIC indaplovių tabletės biologiškai skaidomos, 55 tabl.
Jūsų Laiškas sėkmingai išsiųstas
Įvyko nenumatyta klaida
Reikia daugiau informacijos?
KLAUSTI APIE PREKĘ
Apie prekę
Sudėtis
Atsiliepimai (0)

Tabletės pašalina nešvarumus, ištirpdo riebalus, tinkamai ir kruopščiai nuplauna indus ir stalo įrankius, suteikia blizgesio. Jos apsaugo indaplovę nuo kalkių nuosėdų, turi fermentų (ne GMO). Biologiškai skaidomi komponentai nekenkia septinių rezervuarų mikroflorai.

NAUDOJIMO REKOMENDACIJOS: nuimkite tabletės plėvelę ir įdėkite tabletę į indaplovės dalytuvą. Uždarykite dalytuvą ir įjunkite indaplovę pagal laikydamiesi instrukcijų. Plėvelė priskiriama perdirbamoms atliekoms.

PAVOJINGA. Smarkiai pažeidžia akis. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Mūvėti naudoti akių (veido) apsaugos priemones. PATEKUS Į AKIS: atsargiai plauti vandeniu kelias minutes. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Nedelsiant skambinti į APSINUODIJIMŲ KONTROLĖS IR INFORMACIJOS BIURĄ / kreiptis į gydytoją. Turinį/talpyklą šalinti į atitinkamai pažymėtas atliekų talpas pagal nacionalinius reikalavimus.

SUDEDAMOSIOS DALYS: fermentai; nejoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų 5 – 15%; deguonies pagrindo balinimo priemonių 5 – 15%. Sudėtyje yra: Dinatrio karbonato, junginio su vandenilio peroksidu (2:3); alkoholių, C12-14, etoksilintų; silicio rūgšties, natrio druskos su MR moduliu > 1,6 - 2,6.

SAUGOJIMO SĄLYGOS: Laikyti žemesnėje nei 45 °C temperatūroje, ne didesnėje nei 85 % santykinėje drėgmėje; spalvos pasikeitimas galimas dėl saulės spindulių įtakos. Pasibaigus tablečių galiojimo laikui, jas reikia išmesti į buitinių atliekų konteinerį.

Ingredientų sąrašas: SODIUM CITRATE, SODIUM CARBONATE, SODIUM CARBONATE PEROXIDE, SODIUM METASILICATE, LAURETH-7, PPG-4 LAURETH-5, TAED, TRISODIUM DICARBOXYMETHYL ALANINATE, POLYACRYLIC ACID, SUBTILISIN, Titanium dioxide, ALPHA-AMYLASE, Poly(oxy-1,2-ethanediyl),.alpha.-tridecyl-.omega.-hydroxy-, branched, CI 42090, CI 19140

Atsiliepimų nėra

Rašyti atsiliepimą
Saugiais mokėjimais rūpinasi:
Jūsų prekių kelione rūpinasi:

Rekomenduojamos prekės:

TOP prekės:

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

Naujausios peržiūrėtos prekės: