BASMA priemonė plaukų dažymui, 25 g

Pridėti prie pageidavimų

0,99 €

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje.

- +

Kaina lojalumo taškais: 4

Prekės kodas :
4607051791770
Insi:
Indigofera tinctoria leaf powder
Gamintojas:
KLAUSKITE APIE PREKĘ:
BASMA priemonė plaukų dažymui, 25 g
Jūsų Laiškas sėkmingai išsiųstas
Įvyko nenumatyta klaida
Reikia daugiau informacijos?
KLAUSTI APIE PREKĘ
Apie prekę
Atsiliepimai (0)

Fitokosmetik Basma skirta plaukų dažymui ir stiprinimui. Natūralūs dažai praturtinti biologiškai aktyviomis medžiagomis ir vitaminais. Skirta norint gauti tamsesnius plaukų atspalvius bei žilų plaukų dažymui (nuo šviesiai kaštoninio iki juodo). Spalva priklauso nuo plaukų struktūros, pirminės spalvos, dažymo trukmės. Suteikia spindesio, elastingumo, lengvina iššukavimą.

Paruošimo būdas: Norint nudažyti tamsesniu atspalviu, sumaišykite chna su basma ir užpilkite vandeniu ne žemesnės nei 80 C temp., maišykite iki vientisos masės. Truputį ataušusią masę tepkite ant sausų švarių plaukų ir uždėkite šildantį gobtuvą. Chnos ir basmos santykį parinkite individualiai priklausomai nuo pageidautino atspalvio. Dažymo laikas nuo 30 min iki 2 val. Po dažymo išplaukite plaukus šiltu vandeniu be šampūno. Galutinis atspalvis išryškės po 24 val. Nerekomenduojama šviesius plaukus dažyti tik su basma be chna.

Atsargumo priemonės: nerekomenduojama naudoti anksčiau nei po dviejų savaičių po cheminio sušukavimo ar permanentinio dažymo. Patekus ant veido ar kaklo odos, nuplaukite šiltu vandeniu ir muilu. Nenaudoti metalinių indų.

Atsiliepimų nėra

Rašyti atsiliepimą
Saugiais mokėjimais rūpinasi:
Jūsų prekių kelione rūpinasi:

Rekomenduojamos prekės:

TOP prekės:

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

Naujausios peržiūrėtos prekės: