-60% IŠPARDAVIMAS Apelsinų - cinamono namų kvapas Botavikos, 100 ml

BOTAVIKOS namų kvapų difuzorius "Apelsinas + Cinamonas", 100 ml

Pridėti prie pageidavimų

3,60 €

8,99 €

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje.

- +

Kaina lojalumo taškais: 15

Prekės kodas :
4640001813627
Gamintojas:
KLAUSKITE APIE PREKĘ:
BOTAVIKOS namų kvapų difuzorius "Apelsinas + Cinamonas", 100 ml
Jūsų Laiškas sėkmingai išsiųstas
Įvyko nenumatyta klaida
Reikia daugiau informacijos?
KLAUSTI APIE PREKĘ
Apie prekę
Sudėtis
Atsiliepimai (0)

Visiems gerai pažįstama kompozicija, kuri kvepia namų jaukumu, šiluma, šventiniu rytu. Viršutinės natos skleidžiasi vėsiomis bergamotės ir kanarių natomis. Rožmedis suteikia saldumo, o kedras ir ladanas nuramina savo medienos akordais. Tokios sudėtingos kompozicijos fone klasikinė apelsinų ir cinamono pora skleidžiasi pamažu, yra minkštesnė, subtilesnė. Toks aromatas pripildo namus šilumos, sulėtina laiko tėkmę. Gera būti tiesiog čia ir dabar.

Rinkinyje: buteliukas su skysčiu, buteliuko su skysčiu transportavimui (saugojimui) skirtas plastikinis kamštelis, lazdelių komplektas.

Instrukcija: buteliuką su skysčiu statyti ant lygaus kieto paviršiaus. Nuimti apsauginį dangtelį ir sumerkti lazdeles. Pastoviam kvapui palaikyti lazdeles keisti pusėmis (vartyti). Po naudojimo nepamirškite nuplauti rankų.

Vidutiniškai veiksmingas: 6-8 savaites.

Dėmesio: Degus. Laikyti atokiau nuo atviros liepsnos ir šilumos šaltinių. Saugotis, kad nepatektų į akis ir ant odos. Gali sukelti alerginę reakciją ar dirginti. Patekus į akis: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Nepraryti. Prarijus: Nedelsiant skambinti į apsinuodijimų kontrolės ir informacijos biurą/kreiptis į gydytoją. Laikyti vaikams ir gyvūnams nepasiekiamoje vietoje. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių.

Galiojimas: 2 metai.

PPG-2 Methyl Ether, Citrus Aurantium Dulcis Oil, Citrus Aurantium Bergamia Fruit Oil, Cedrus Deodara Wood Oil, Ferula Galbaniflua Resin Oil, Aniba Rosodora Wood Oil, Canarium Commune Gum Oil, Cinnamomum Zeylanicum Bark Oil , Rosa Damascena Flower Oil, Limonene*, Linalool*, Cinnamal*, Geraniol*, Citronellol*, Eugenol*, Citral*, Benzyl Benzoate*

Atsiliepimų nėra

Rašyti atsiliepimą
Saugiais mokėjimais rūpinasi:
Jūsų prekių kelione rūpinasi:

Rekomenduojamos prekės:

TOP prekės:

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

Naujausios peržiūrėtos prekės: