-50% NATŪRALU BOTAVIKOS namų kvapų difuzorius "Galbaninė ferula + Čiobrelis", 100 ml

BOTAVIKOS namų kvapų difuzorius "Galbaninė ferula + Čiobrelis", 100 ml

Pridėti prie pageidavimų

4,95 €

9,89 €

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje.

- +

Kaina lojalumo taškais: 20

Prekės kodas :
4640001813672
Gamintojas:
KLAUSKITE APIE PREKĘ:
BOTAVIKOS namų kvapų difuzorius "Galbaninė ferula + Čiobrelis", 100 ml
Jūsų Laiškas sėkmingai išsiųstas
Įvyko nenumatyta klaida
Reikia daugiau informacijos?
KLAUSTI APIE PREKĘ
Apie prekę
Sudėtis
Atsiliepimai (0)

Išskirtinis, „žalias“ aromatas, kuris leidžia atsidurti aukštoje žolėje, kur kvepia gaivios citrinos, bergamotės, laimas. Po truputį pradedi jausti saldumą - gėlių, vanilinio nerolio, kuris puikiai dera su tonizuojančia mėta. Galiausiai atsiskleidžia visa puokštė įvairių žolelių: galbaninės ferulos, čiobrelių ir net kavos... Tai nepakartojamas kvapas, kuris sukurs namuose jaukią, paslaptingą atmosferą.

Rinkinyje: buteliukas su skysčiu, buteliuko su skysčiu transportavimui (saugojimui) skirtas plastikinis kamštelis, lazdelių komplektas.

Instrukcija: buteliuką su skysčiu statyti ant lygaus kieto paviršiaus. Nuimti apsauginį dangtelį ir sumerkti lazdeles. Pastoviam kvapui palaikyti lazdeles keisti pusėmis (vartyti). Po naudojimo nepamirškite nuplauti rankų.

Vidutiniškai veiksmingas: 6-8 savaites.

Dėmesio: Degus. Laikyti atokiau nuo atviros liepsnos ir šilumos šaltinių. Saugotis, kad nepatektų į akis ir ant odos. Gali sukelti alerginę reakciją ar dirginti. Patekus į akis: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Nepraryti. Prarijus: Nedelsiant skambinti į apsinuodijimų kontrolės ir informacijos biurą/kreiptis į gydytoją. Laikyti vaikams ir gyvūnams nepasiekiamoje vietoje. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių.

Galiojimas: 2 metai.

PPG-2 Methyl Ether, Citrus Aurantium Bergamia Fruit Oil, Canarium Commune Gum Oil, Citrus Paradisi Peel Oil, Santalum Album Oil, Citrus Reticulata Oil , Citrus Aurantifolia Oil, Litsea Cubeba Fruit Oil, Melissa Officinalis Leaf Oil , Limonene*, Citral*, Geraniol*, Citronellol*, Linalool*

Atsiliepimų nėra

Rašyti atsiliepimą
Saugiais mokėjimais rūpinasi:
Jūsų prekių kelione rūpinasi:

Rekomenduojamos prekės:

TOP prekės:

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

Naujausios peržiūrėtos prekės: