-50% IŠPARDAVIMAS BOTAVIKOS namų kvapų difuzorius "Snaputis + Bazilikas", 100 ml

BOTAVIKOS namų kvapų difuzorius "Snaputis + Bazilikas", 100 ml

Pridėti prie pageidavimų

4,25 €

8,49 €

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje.

- +

Kaina lojalumo taškais: 17

Prekės kodas :
4640001813634
Gamintojas:
KLAUSKITE APIE PREKĘ:
BOTAVIKOS namų kvapų difuzorius "Snaputis + Bazilikas", 100 ml
Jūsų Laiškas sėkmingai išsiųstas
Įvyko nenumatyta klaida
Reikia daugiau informacijos?
KLAUSTI APIE PREKĘ
Apie prekę
Sudėtis
Atsiliepimai (0)

Tokia saldi kompozicija pripildys jūsų namus vasaros lengvumo, kai neklusnus vėjas žaidžia su užuolaidom, už lango žydinčių liepų dvelksmas. Citrusinės bergamočių natos pamažu skęsta damaskinės rožės, levandų ir snapučio triptike. Jus užburs šis gėlių aromatas, o prieskoninis bazilikas nuneš Jūsų mintis Viduržemio jūros link... Snaputis atgaivins, o benzoinas nuramins, sukurs jaukią, šiltą vasaros nakties atmosferą.

Rinkinyje: buteliukas su skysčiu, buteliuko su skysčiu transportavimui (saugojimui) skirtas plastikinis kamštelis, lazdelių komplektas.

Instrukcija: buteliuką su skysčiu statyti ant lygaus kieto paviršiaus. Nuimti apsauginį dangtelį ir sumerkti lazdeles. Pastoviam kvapui palaikyti lazdeles keisti pusėmis (vartyti). Po naudojimo nepamirškite nuplauti rankų.

Vidutiniškai veiksmingas: 6-8 savaites.

Dėmesio: Degus. Laikyti atokiau nuo atviros liepsnos ir šilumos šaltinių. Saugotis, kad nepatektų į akis ir ant odos. Gali sukelti alerginę reakciją ar dirginti. Patekus į akis: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Nepraryti. Prarijus: Nedelsiant skambinti į apsinuodijimų kontrolės ir informacijos biurą/kreiptis į gydytoją. Laikyti vaikams ir gyvūnams nepasiekiamoje vietoje. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių.

Galiojimas: 2 metai.

PPG-2 Methyl Ether, Styrax Tonkinensis Resin Oil, Ocimum Basilicum Oil, Pelargonium Graveolens Flower Oil , Geranium Macrorrhizum Herb Oil, Rosa Damascena Flower Oil, Citrus Aurantium Bergamia Fruit Oil, Lavandula Angustifolia Oil, Citronellol*, Limonene*, Linalool*, Hexyl Cinnamal*, Geraniol*, Farnesol*, Citral*, Eugenol*

Atsiliepimų nėra

Rašyti atsiliepimą
Saugiais mokėjimais rūpinasi:
Jūsų prekių kelione rūpinasi:

Rekomenduojamos prekės:

TOP prekės:

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

Naujausios peržiūrėtos prekės: