-50% TOP NATŪRALU BOTAVIKOS namų kvapų difuzorius "Vetiverijos + Kardamonas", 100 ml

BOTAVIKOS namų kvapų difuzorius "Vetiverijos + Kardamonas", 100 ml

Pridėti prie pageidavimų

4,44 €

8,89 €

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje.

- +

Kaina lojalumo taškais: 18

Prekės kodas :
4640001813610
Gamintojas:
KLAUSKITE APIE PREKĘ:
BOTAVIKOS namų kvapų difuzorius "Vetiverijos + Kardamonas", 100 ml
Jūsų Laiškas sėkmingai išsiųstas
Įvyko nenumatyta klaida
Reikia daugiau informacijos?
KLAUSTI APIE PREKĘ
Apie prekę
Sudėtis
Atsiliepimai (0)

Paslaptingas, romantiškas aromatas. Tarsi liestum senovinę spintą ar vartytum pageltusius nuo laiko knygos puslapius...Gaivūs greipfruto ir apelsino akordai suteikia dabarties pojūtį, naujos energijos, žvalumo, o Gurjan ir Peru balzamų kompozicija tarsi grąžina jus į praeitį. Medienos, prieskonių atspalviai atpalaiduoja, bando sulėtinti laiko tėkmę, bet tuo pačiu puikiai dera su vetiverijomis ir kardamonu.

Rinkinyje: buteliukas su skysčiu, buteliuko su skysčiu transportavimui (saugojimui) skirtas plastikinis kamštelis, lazdelių komplektas.

Instrukcija: buteliuką su skysčiu statyti ant lygaus kieto paviršiaus. Nuimti apsauginį dangtelį ir sumerkti lazdeles. Pastoviam kvapui palaikyti lazdeles keisti pusėmis (vartyti). Po naudojimo nepamirškite nuplauti rankų.

Vidutiniškai veiksmingas: 6-8 savaites.

Dėmesio: Degus. Laikyti atokiau nuo atviros liepsnos ir šilumos šaltinių. Saugotis, kad nepatektų į akis ir ant odos. Gali sukelti alerginę reakciją ar dirginti. Patekus į akis: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Nepraryti. Prarijus: Nedelsiant skambinti į apsinuodijimų kontrolės ir informacijos biurą/kreiptis į gydytoją. Laikyti vaikams ir gyvūnams nepasiekiamoje vietoje. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių.

Galiojimas: 2 metai.

PPG-2 Methyl Ether, Citrus Paradisi Peel Oil, Vetiveria Zizanoides Root Oil , Aniba Rosodora Wood Oil, Dipterocarpus Turbinatus Balsam Oil, Elettaria Cardamomum Seed Oil, Citrus Aurantium Dulcis Oil, Styrax Tonkinensis Resin Oil, Copaifera Officinalis Resin Oil, Limonene*, Linalool*, Geraniol*, Citral*, Benzyl Benzoate*

Atsiliepimų nėra

Rašyti atsiliepimą
Saugiais mokėjimais rūpinasi:
Jūsų prekių kelione rūpinasi:

Rekomenduojamos prekės:

TOP prekės:

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

Naujausios peržiūrėtos prekės: