-40% IŠPARDAVIMAS APELSINŲ eter.aliejus (Bot), 10 ml ENG

BOTAVIKOS apelsininio citrinmedžio (saldžiųjų apelsinų) eterinis aliejus, 10 ml

Pridėti prie pageidavimų

0,77 €

1,29 €

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje.

- +

Kaina lojalumo taškais: 4

Prekės kodas :
4640001815744
Gamintojas:
KLAUSKITE APIE PREKĘ:
BOTAVIKOS apelsininio citrinmedžio (saldžiųjų apelsinų) eterinis aliejus, 10 ml
Jūsų Laiškas sėkmingai išsiųstas
Įvyko nenumatyta klaida
Reikia daugiau informacijos?
KLAUSTI APIE PREKĘ
Apie prekę
Sudėtis
Atsiliepimai (2)

Saldžiųjų apelsinų aliejus yra išgaunamas iš šviežių vaisių žievelės. Pasižymi gaiviu vaisiniu aromatu su saldžiomis natomis.

ETERINIŲ ALIEJŲ NAUDOJIMAS

Higiena ir profilaktika

Garinimas aromatinėje lempoje

Eterinių aliejų garinimas aromatinėje lempoje - tai paprasčiausias tokių aliejų naudojimas namuose. Aromaterapijos procedūra efektyviausia emocinei būsenai gerinti, pakelti tonusą, stimuliuoti intelektualinius procesus, profilaktikai. Naudojimas: į viršutinį aromatinės lempos indą įpilkite 2-6 šaukštus šilto vandens, įlašinkite 3-15 lašus eterinio aliejaus ar jų mišinio (vidutiniškai 1-2 lašai 3 kv. metrų patalpoms), tada į apatinį indą įstatykite uždegtą žvakę. Būtinai naudokite žvakes tik metaliniuose indeliuose. Periodiškai papildykite vandeniu. Seanso trukmė nuo 20 min. iki 2 val.

Aromatinis vanduo pirčiai ir saunai

Eterinių aliejų naudojimas pirtyje ir saunoje suteikia malonumo, atpalaiduoja. Naudojimas: 5-10 lašus eterinio aliejaus įlašinkite į 1-2 šaukštus emulsiklio (medus, jūros druska, išrūgos, grietinėlė), ištirpinkite mišinį 500 ml vandens. Pirtyse naudokite 1-1,5 l aromatinio vandens, kuriuo apšlakstomos lentynos, vantos, įkaitinti akmenys. Saunose naudokite 200-300 ml aromatinio vandens, kurį atvirame inde pastatykite prie kaitintuvų ar įkaitintų akmenų.

Patalpų aromatizacija

Eterinių aliejų naudojimas aromatizacijai padeda išvalyti orą Naudojimas: 3-5 lašus eterinio aliejaus ištirpinkite 1 šaukšte alkoholio. Tokį mišinį praskiesti 200 ml vandens, galite naudoti purškiklius iš stiklo, keramikos ar kt. Supurtykite ir aromatizuokite patalpas.

Saugojimo vietų aromatizacija (maišeliuose)

Paimkite popierinę servetėlę ir užlašinkite ant jos 1-4 lašus eterinio aliejaus. Tokias servetėles galite įdėti į komodą, spintą, spintelę, kad ten esantys rūbai ar patalynė įsigertų švelniu aromatu.

Atsargumo priemonės: Skirta tik išoriniam naudojimui. Nenaudoti neskiesto tiesiai ant odos. Saugotis, kad nepatektų į akis. Patekus, plauti vandeniu. Laikyti vėsioje , apsaugotoje nuo tiesioginių saulės spindulių ir vaikam nepasiekiamoje vietoje. Prieš naudojant eterinius aliejus rekomenduojama pasitikrinti alerginį jautrumą.

Pavojinga! Degūs skystis ir garai. Prarijus ir patekus į kvėpavimo takus, gali sukelti mirtį. Dirgina odą. Gali sukelti alerginę odos reakciją. Sukelia smarkų akių dirginimą. Toksiška vandens organizmams, sukelia ilgalaikius pakitimus.

Naudojimas: 3-5 lašus mišinio garinkite aromatinėse lempose arba paskleiskite aromatų difuzoriumi.

Sweet Orange Oil, Limonene, Myrcene, a-pinene
Rašyti atsiliepimą
2022-11-11

Super, labai patiko kvapas :) Rekomenduoju :)

2020-11-13

Kvapas nerealus :) saldžiu kvapu megejoms privalu sita kvapa tureti:)

Saugiais mokėjimais rūpinasi:
Jūsų prekių kelione rūpinasi:

Rekomenduojamos prekės:

TOP prekės:

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

Naujausios peržiūrėtos prekės: